ÖĞRENCİ SERVİSİ ÇÖZÜMÜ

Mobilbil öğrenci servisi çözümü ile tüm öğrenciler güvenlik altındadır, tek merkezden tüm filo görüntülenir ve yönetilir. Kameralar ile araç içi ve ön yol kayda alınır. Korsan, gasp, hırsızlık, yaralanma, cinayet vb. adli suçlar ve araçta öğrencilerin unutulması engellenir.

Mobil uygulama sayesinde sürücü belirlenen güzergahtan çıkamaz. Yüz tanıma kamerası ve kart okutma sistemi ile öğrencilerin anlık konumundan haberdar olunur. Veliler duraklarda uzun süre çocuklarını beklememiş olurlar. Yolcu sayma kamerası ile aracın kapasitesinden fazla öğrenci alması engellenir. Aracın en arkasında yer alan kontrol düğmesi sayesinde sürücü fiziksel olarak tüm öğrencilerin inmiş olduğunu teyit eder. Araçta uyuya kalmış öğrenci unutulmamış olur. Sürücünün sigara içmesi, konuşması, uyuklaması veya cep telefonu ile konuşması engellenir.

Öğrencilerin güvenliği hepimizin sorumluluğudur. Öğrenci taşıma lojistiğinde, haberleşme ve maliyetlerdeki zorlukların farkındayız. Bu nedenle öğrenci emniyeti ve güvenliğini arttırmak, güzergah optimizasyonları sağlamak, uyarı mekanizmalarını özelleştirmek, denetim uygunluğu sağlamak ve veri odaklı kararlar verilebilmesine yardımcı olmak için kapsamlı denetim çözümleri, arıza tespit, öğrenci görünürlüğü ve GPS çözümleri sağlamaktayız.