Türkiye'nin En Büyük
Mobil Gözetim ve Güvenlik Sistemleri
Çözüm Ortağı

MobilBil Endüstri Teknolojileri

Sektörde 20 yıla yakın tecrübesi ile mobil endüstri teknolojileri donanım satışı yapan ve özel proje bazlı ürün yazılımları geliştiren firmamızın Genel Merkezi İstanbul’da olmakla birlikte, idari ofisimiz Kağıthane’de, teknik ofisimiz ise Bayrampaşa’da yer almaktadır. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurtdışında birçok projeyi başarıyla teslim etmektedir. Satış sonrası sağladığımız destek ile müşteri memnuniyetimiz her zaman en üst düzeydedir.

 

Türkiye’nin önde gelen Toplu Taşıma Araçları ve Savunma Sanayi taşıma araçları üreticileri ile çalışmaktayız. Tedarik ettiğimiz ürünler uluslararası homologasyon belgelerine sahiptir. Tüm ürünler almış olduğu TİP onayları sayesinde araçlar henüz bant üzerinde üretim aşamasındayken takılmaktadır. Sağlamış olduğumuz hızlı çözüm geliştirme kabiliyetimiz ile fabrikaların tercih ettiği firma olmaktayız.

 

 

Yönetim Kadrosu

Mobilbil Endüstri Teknolojileri Sektöründe en fazla istihdam sağlamış, yaklaşık 100 kişilik kadrosu ile 7 bölgede satış, bakım, teknik servis hizmetleri verir. Mobilbil kadro ortalaması yaklaşık 6 yıllık çalışma tecrübesine sahip olup, çalışanların %48’i ön lisans/lisans mezunudur.

Combined ShapeCreated with Sketch.

Global Çözüm Ortaklarımız

20 Yıla Yakın İş Tecrübesi ile 1.000′ den Fazla Müşterisi ve 150.000 araç referansı ile Türkiye’nin en büyük Mobil Gözetim ve Güvenlik Sistemleri Çözüm Ortağı ve Pazar Lideri olduğumuz bu yolda bize eşlik eden distribütörlüklerimiz.

Streamax Technology CO. LTD

Streamax Teknoloji, küresel bakış açısına sahip lider bir mobil güvenlik takip ve kamera sistemleri çözümü sağlayıcısıdır. 2002 yılında kurulan Streamax uluslararası alanda tüm paydaşlarına (distribütörler, entegratör firmalar ve kullanıcılar) yüksek değer yaratmayı planlar. Alanında uzman 300′ ü aşkın mühendisi ile sektöründe lider teknoloji firması konumunu almaktadır. 100′ ü aşkın patenti ve birçok ödülü bulunmaktadır.

Streamax ürünleri ve çözümleri dünya çapında uygulanmaktadır. Toplu taşıma, taksi, güvenlik birimleri araçları, okul taşıtları, lojistik filoları, kişisel araçlar, metro ve diğer alanlarda gerçekleştirilen 800,000’i aşkın çalışan uygulaması bulunmaktadır. En önemli başarı hikayesi 2008 Beijing Olimpiyatları ve Shanghai EXPO 2010′ da sağladığı mobil güvenlik kamerası sistemleri çözümüdür. Şirket ayrıca Ekvator Toplu Ulaşım, ABD Sarı Okul Otobüsleri, Singapur Otobüsleri gibi uluslararası dönüm noktası projelerinde kendini başarıyla sunmuştur.

Hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Micro-Star Int’l Co. Ltd.
( Funtoro – MSI)

ASTeknoloji, MSI (Micro-Star International) Group’un bir markası olan FUNTORO, sahip olduğu otomotiv uzmanlığı ışığında global araç üreticilerine tur otobüsleri, kamyonlar, demiryolu ve ticari sektörler için Telematik ve Bilgi-Eğlence sistemleri ve telematik çözümleri sunmaktadır.

Mercedes Benz, MAN, SCANIA, IRIZAR ve MODASA dahil olmak üzere küresel OE üreticilerinin ana tedarikçisidir. Türkiye’de şehirlerarası otobüs yolculuklarında kullanılan araçların %95 pazarına sahip Bilgi-Eğlence, Filo Yönetimi ve Dijital Reklamcılık çözümleri sunuyoruz. Funtoro Otomotiv endüstrisinde 30 yılı aşkın deneyim ve uzmanlığa sahiptir. Aynı zamanda konaklama ve stadyumlar içinde özel çözümler sunulmaktadır. Tayvan Taipei’de kurulan MSI bünyesi altında endüstriyel ürünler geliştirmeye odaklı uzman 13.500 çalışanı bulunmaktadır.

Geleceği tasarlayan yenilikçi ürünler ve 30 yılı aşkın deneyimi ile FUNTORO araç içi internet, monitör, çevrimiçi bağlantı, uzaktan teşhis, filo yönetimi ve cloud uygulamaları entegrasyonunu tamamlamıştır. Tüm özellikleri tek bir servis platformunda toplayarak yolcudan, şöförden ve operatörden gelecek her talebe cevap vermektedir.

FUNTORO sahip olduğu tasarım ve endüstriyel üretim yeteneği sayesinde otomotiv orijinal ürün üreticileri (OEM)’ nin ilk sırada tercih ettiği ve güvendiği markadır. An itibariyle 35 farklı ülkede 1.000.000 üzerinde FUNTORO ürünü şehir içi ve şehirler arası otobüslerde, kamyon ve TIR’larda, raylı sistemlerde, taksilerde, açık ve kapalı mekanlarda faaliyet göstermektedir. Misyonumuz en gelişmiş teknolojiyi, en yüksek değer ve en iyi servis ile dünya çapında müşterilerimize sunmaktadır.

Kalite Standartlarımız