Bilgi ve Eğlence Çözümleri

Koltuk arkası Eğlence ve Bilgilendirme Sistemleri

Mobilbil koltuk arkası eğlence ve bilgilendirme sistemleri ile yolculuklar keyifli hale gelmektedir. Zengin içerikler yolculara sunulur (popüler filmler, TV programları, haberler, belgeseller). Artan müşteri memnuniyeti sayesinde daha fazla yolcu sizi tercih edecektir, bu da artan gelir anlamına gelmektedir.

İçerikler Wi-Fi veya GSM operatörü üzerinden kolaylıkla ve hızlıca yapılır. Yöneticiler için zaman ve kaynak düşürücü bir avantajdır. Reklam oynatımı ile ek gelir kazanmak mümkündür. Endüstriyel olan bu ürünler zorlu yol koşullarında sertifikalandırılmıştır. Ayrıca otobüslerde, servislerde, taksilerde, feribotlarda, trenlerde ve stadyumlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Mobilbil koltuk arkası bilgi ve eglence cozumleri

Streaming Server

Mobilbil telematik sistemi ile yolcular sahip olduğu tablet, laptop, akıllı telefon gibi cihazlarla kolaylıkla Streaming Server’a bağlanır. Yolcular kişisel cihazına ekstra bir uygulama yüklemeden Wi-Fi üzerinden eğlence sistemine bağlanır. Filmler, reklamlar, resimler ve zengin müzik portföyü gibi birçok multi-medya akıcı bir şekilde izlenir. Rota ve yerel tarihi noktalar hakkında bilgiler verilir.

Her koltukta yer alan Funtoro USB şarj noktası ile yolcular akıllı telefonlarını ve tabletlerini rahatlıkla şarj ederler. Yolculuk süresince şarjları tükenmez. Her USB şarj noktaasının 2 portu bulunur. 2.1A /5V. Düzenli ve sabit akım elektrik sağlanır. Cihazlarınız dengesiz akıma maruz kalmaz. Lokasyon bilgisine göre otomatik olarak çevrede bulunan tarihi yerler hakkında bilgilendirmeler ve tanıtıcı videolar oynatılır. Tüm medya içerikleri otomatik olarak hızlı bir şekilde Wi-Fi üzerinden transfer edilir.

Mobilbil araç içi bilgi ve eglence cozumleri

Dahili USB Şarj Aleti

Her koltuğun kendi USB şarj aleti vardır, böylece cihazlarınızı varış noktanızına kadar şarj edebilirsiniz.

Bir USB şarj cihazı istemcisi, 5V güç kaynağı ile 2A ampere kadar her biri için iki USB portu destekler
Gömülü akıllı kısa devre koruma teknolojisi
Sıçramaya karşı su kaçağı koruma mekanizması
Pil ömrü dayanıklılığı için voltaj / akım yük dengeleme teknolojisi

Mobilbil araç içi usb teknolojisi

Internet Wi-Fi Erişimi

Yasal düzenlemelere (5651 yasasına) uygun şekilde, hangi yolcularınızın hangi tarih ve saatte internette hangi sayfaları ziyaret ettiğinin kaydını tutar ve detaylı raporlama sunar. İsteğe göre web sitesi engellemesi İstemci türüne göre hız limiti tanımı yapılabilir. İsteğe göre şekillendirilebilir esnek yapıya sahiptir.

Yolcular nerede olursa olsun işlerine ve sosyal ağlarına bağlıyoruz.

Mobilbil arac ici bilgi ve eglence cozumleri

Futbol Takımları için Stadyum Çözümleri

Hayal gücünüzün ötesinde üst düzey taraftar deneyimi.

Akıllı, İnteraktif ve Bilgilendirici
Taraftarların takımlarıyla daha fazla etkileşime girmesi için özel olarak tasarlanmıştır

Mobilbil Endüstri Vodafone Arena Stadyum Projesi

İçerisinde barındırdığı oyun, film, müzik vb. içerikler sayesinde yolculara eğlenceli vakit sunar, yolcunun internet kotasının kullanılmasını azaltır Diğer çözümlerden farklı olarak yolcunun cihazının MAC ID takibi yapılabildiğinden, yolcunun kullanıcı adı + şifre eşleştirmesi yerine eşsiz MAC ID eşleşmesi ile 100% güvenli erişim sağlanır. Anket ve reklam yayını yapılarak ek gelir sağlanabilir. Harici wireless anteni ile araç içinde yolculara yüksek bağlantı hızı verilir.

Avrupa spor stadyumlarında, spor severlerin evde bulabileceği çok ekranlı izleme deneyimini andıran daha yoğun bir fan deneyimi sunma sözü ile yeni teknolojiler ortaya çıkıyor. Buna “çok fonksiyonlu bir fan olanağına sahip oturma odasının cihazlara” atıfta bulunarak, puanlar ve istatistikleri kontrol etme, tekrarlama izleme, sporcularla etkileşim kurma ve yiyecek ve içecek sipariş etme ve bunları almadan toplama olanağı sunan “kanepeye rakip” olarak adlandırıyoruz….

Mobilbil Endüstri Stadyum Projeleri