TEKNOLOJİK GÜÇ

Deneyimli AR-GE kadrosu tarafından geliştirilen üst düzey yazılım ve donanım çözümleri.

Combined ShapeCreated with Sketch.
Combined ShapeCreated with Sketch.

Paneller

Mobilbil Panel Cozumleri

A TAKİP

A TAKİP uygulaması Şehirlerin kurumsal taksi filoların yönetildiği web uygulamasıdır. Günlük, Haftalık, Aylık yada belirtilen tarih & saat aralığında araçların kazançları, yapmış olduğu boş / dolu rotaları takip eder.

CCTV

CCTV Mobilbil Streamax Mobil Kayıt cihazlarının GPS takibi, Kamera kayıtlarına erişim, 16 farklı alarm seneryosu ve genel filo hakkında yönetilecek tüm bilgilere erişim sağlanması için geliştirilmiş web portalıdır.

IoT MobilBil

IoT Mobilbil uygulaması portala tanımlı araçlar içindeki cihazların uzaktan yönetimini yapan platformdur. Cihazlara versiyon gönderme, Ekranlara reklam ve içerik gönderme gibi işlevleri uzaktan yönetebilir portaldır.

TAM KONTROL

TAM KONTROL Mobilbil 20 nin üzerinde Mobil kayıt cihazına bağlı tüm kamera ve GPS görüntülerin tek merkezden yönetilmesini sağlar. Platform üzerinde tanımlı toplu taşımada araçları için Durak Anons Sistemi ve Ekranların digital içeriklerini yönetmelerini sağlar.

Combined ShapeCreated with Sketch.

Çözüm Odaklı Teknolojiler
Toplu Taşıma Çözümleri

OTOBÜS ÇÖZÜMÜ

Endüstriyel kayıt cihazları MNVR, MDVR – Mobil Kameralar ( Araç içi & Dışı ) Araç Monitörleri ve bu donanımlar ile birlikte yolcu yoğunluğu tespiti, yolcu sayma sistemi, ADAS-DSM-BSD, Akıllı Durak Anons ve Reklam içerik sistemi. Kısaca Toplu Ulaşım için herşey

EN TAKSİ ÇÖZÜMÜ

Yeni Nesil Dijital Taksimetrenin getirdiği Akıllı Şehircilik vizyonu ile bütünleşik Yolcu, Şoför, Araç sahibi, Şoförler odası, Yerel Yönetimler ve Emniyet güçleri tarafından kullanılabilen Dünya’nın ilk ve tek Taksi sınıf araçların kurumsallaşmasını sağlayan uçtan uca oluşturulmuş çözümdür.

OKUL SERVİS ÇÖZÜMÜ

Serviste unutulan çocuklar nedeniyle Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı özel bir genelge ile okul servislerine yepyeni düzenlemeler getirdi. Akıllı şehirler için özel çözümler üreten Mobilbil Endüstri Teknolojileri mobil ve akıllı şehir uygulamalarına yepyeni bir hizmet ekledi.