FİLO OPERASYONUNUZ İÇİN EN İYİ VİDEO TELEMATİK TEKNOLOJİSİNİ SEÇMENİZE YARDIMCI OLALIM

Mobilbil, kapsamlı Mobilite endüstri bilgisini olağanüstü hizmet ve destek seviyeleriyle birleştirerek, önemli faydalar ve maliyet düşüşleri sağlayan bir çözümü filonuz için oluşturabilir.

Yenilikçi çözümlerimizin her büyüklükteki filo operasyonlarına gerçek değer kattığı kanıtlanmıştır. Mevcut bir araç takip sistemini mükemmel bir şekilde kullanmak bile filonun genel yönetimine %40 dan fazla çözüm oluşturmaz. Aktif güvenlik için video telematik çözümü günümüz filolarında şart hale gelmiştir.

Araç video telematik çözümlerimizin birçok avantajından bazıları:

Sürücü Davranışını Geliştirin

YOL GÜVENLİĞİ İYİLEŞTİRİLMESİ, CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASINI ANALİZ EDİN VE ANLAMLI MÜDAHALELER YAPIN.

 

Video telematiklerin yol güvenliğini önemli ölçüde iyileştirdiği ve sürücü davranışına ilişkin daha fazla bilgi sağladığı gösterilmiştir. Gelişmiş çözümlerimiz, bağlam elde etmek ve bir olayın temel nedenini belirlemek için sürücü ve araç verilerini yol çarpışmaları, ramak kalalar ve sürüş olaylarının görüntüleri ile birleştirir.

Video telematiğin gerçek değeri, sürücü davranışını ölçme ve analiz etme yeteneğidir, bu nedenle kazaları azaltmak, ödüllendirmek ve daha sorumlu sürüşü teşvik etmek için anlamlı müdahaleler yapılabilir, araçların nasıl sürüldüğünü gözlemleyerek ve kaydederek, IoT platformumuz aracılığıyla sürücü performansını anlamak ve iyileştirme alanlarını belirlemek mümkündür. Çözüm hedeflenen etkileşimi kullanarak sürücü güvenliğini değerlendirmek ve geliştirmek için açık bir fırsat yaratır.

Hedeflenen Risk Azaltma

FİLO OPERASYONUNUZDAKİ RİSKİ ANLAMAK, ETKİLİ BİR YOL GÜVENLİĞİ STRATEJİSİ OLUŞTURMANIZA VE SÜREKLİ BAŞARI ELDE ETMENİZE YARDIMCI OLUR.

 

Kamu ve özel sektör kuruluşlarına şimdiden 250.000’den fazla video telematik çözümü sağladık. IoT platformumuz, sürücü olaylarının doğru bir şekilde tespit edilmesine ve yanlış uyarıların kaldırılmasına odaklanarak filo operatörlerine sunduğumuz teklifleri geliştirmek için en son bilgisayarlı görme teknolojisini kullanır. Farkına vardığımız şey, karayolu çarpışmalarının önemli bir bölümünün önlenebilir olduğudur, bu nedenle bir filo operasyonunda riskin nerede olduğunu anlamak ve etkisini en aza indirmek için uygun adımları atmak çok önemlidir.

Video telematiği herhangi bir kurumsal güvenlik stratejisinin ve sürücü eğitim programının önemli bir parçası haline getirmenin kanıtlanmış bir değeridir. Video kanıtıyla desteklenen canlı ve geçmiş sürücü ve araç verileriyle filo riskini belirlemek ve personelin daha sorumlu sürücüler olmasını sağlamak mümkündür.

İzlenecek Yol

HERHANGİ BİR OLAYI UYGUN İHTİYAÇLARINIZA GÖRE GÖZDEN GEÇİRDİĞİMİZ VE YÜKSELTİĞİMİZ OPSİYONEL İZLEME HİZMETİ

Mobilbil Endüstri Teknolojileri İzlenen İlk Kayıp Bildirimi (FNOL) çözümü MET24/7, filo operasyonlarının sigorta tazminatı sürecini daha verimli bir şekilde yönetmesine olanak tanırken, sürücülere yüksek düzeyde özen gösterilmesini sağlar.

Birçok kuruluş için birden fazla uyarıyı gözden geçirmek ve yanıtlamak hem zaman alıcı hem de maliyetli olabilir, bu nedenle İstanbul merkezli çağrı merkezi operatörlerimiz IoT platformu aracılığıyla tetiklenen olayları inceleyebilir. Gerçek uyarıları hızlı ve verimli bir şekilde belirleyerek, üçüncü taraf hasar maliyetlerini kontrol edip azaltırken, hasar raporlama sürelerinin önemli ölçüde kısaltılmasına olanak tanır.